Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стабілізатори та емульгатори ТМ «Hydrosol»

Стабілізатори та емульгатори ТМ «Hydrosol»

Стабілізатори та емульгатори ТМ «Hydrosol»

Завдяки ретельно продуманим інноваційним рішенням, призначеним в першу чергу для стабілізації харчових продуктів, компанія Hydrosol завоювала лідируюче положення на міжнародному ринку.

Серед виробників стабілізаторів для харчових продуктів компанія Hydrosol є одним підприємством міжнародного масштабу з філіями по всьому світу, що динамічно розвивається, розробляє і випускає стабілізуючі системи для молочних продуктів, морозива, десертів, делікатесних продуктів, готових страв, а також для м'ясних і ковбасних виробів з урахуванням потреб клієнтів.

Всі продукти Hydrosol об'єднує одне: це індивідуально розроблені рішення, які додадуть Вашим продуктам необхідних властивостей.

Завдяки великій захопленості справою і ноу-хау компанія Hydrosol стала видатним компетентним центром в області розробки стабілізаторів і емульгаторів для різних напрямків харчової промисловості.

Харчові добавки для виробництва делікатесних продуктів і готових страв

Скорочення витрат у виробництві готових страв є вирішальною конкурентною перевагою.
Стабілізуючі системи Hydrosol забезпечують надійну якість продукції, що випускається і оптимальну консистенцію.

Харчові добавки для виробництва молочних продуктів

Фахівці компанії Hydrosol розробили економічно вигідні і прості в застосуванні функціональні системи для стабілізації різних продуктів на основі молока.

Харчові добавки для виробництва морозива

У тісній взаємодії з клієнтами фахівці компанії Hydrosol розробляють стабілізуючі системи, здатні відкоригувати всі найважливіші показники продукту.

Харчові добавки для виробництва м'ясних та ковбасних виробів

Компанія Hydrosol розробила стабілізуючі і емульгуючі системи для виробництва вареної і напівкопченої ковбаси, шинки і реструктурованих м'ясних продуктів з урахуванням вимог виробників цієї продукції.

Харчові добавки для рибних продуктів

Компанія Hydrosol пропонує спеціальні стабілізуючі системи, що сприяють дозріванню рибних продуктів, для рибних виробів, піддаються тепловій обробці, для копченого лосося і виробів з лососів, для морепродуктів, а також консерванти.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта