Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтень 2009

Данія,
квітень 2009
Данія,
жовтень 2009

З 19 жовтня по 24 жовтня 2009 року відбувся семінар компанії «ТД «Технологія Трейд»

Нашою компанією сумісно з компанією «Scanflavour A/S» (Данія) було проведено науково-практичний семінар «Тваринний білок ТМ Pro Gel. Своєчасні тенденції використання у виробництві м`ясопродуктів» для представників м`ясопереробних підприємствах України. В семінарі прийняли участь більш ніж 10 клієнтів ТОВ «ТД «Технологія Трейд» з різних регіонів України.

Він проводився на территорії підприємства «Scanflavour A/S»  і складався з практичної і теоретичної частини. Відкрив семінар директор «Scanflavour A/S» Хенрік Халсков.

В семінарі приймали участь представники компанії «Scanflavour A/S»:

  • Хейні Остергаард - технолог і менеджер з продажу, який розповів і показав на прикладах ефективність застосування тваринного білку в ковбасних виробах, порівнюючи їх з іншими інгредієнтами;
  • Майкл Аагард- технолог департаменту развитку та дослідження, який більш глибоко пояснив будову молекул тваринного білку.

В ході практичної частини семінару учасники зробили тестові зразки ковбасних виробів з тваринним білком та іншими інгредієнтами, провели їх дегустацію на заводі компанії; відвідали виробництво м`ясокомбінату повного циклу “Danish Сrown”, в модернізацію якого в 2007 р. власники вклали 7 млрд євро. Це підприємство є основним постачальником сировини для компанії “Scanflavour as”.

Гості також впевнились в найвищому рівні контролю якості сировини датської компанії.  Уся сировина допускається до виробництва тільки після спеціального контролю Ветеринарного департаменту Данії і відповідає USDA/EUR нормам якості. Продукція компанії — на 100% з найкращої в світі датської сировини. А ось географія покупців компанії “Scanflavour as” — воістину увесь світ: від Канади до Австралії, від Південної Америки до Китаю.

Семінар пройшов на високому науковому рівні, усі учасники були задоволені.

По закінченню семінару всім учасникам вручили сертифікати.

Своєчасні тенденції використання тваринного білка у виробництві м`ясопродуктів Науково-практичний семінар Тваринний білок ТМ Pro Gel
тестові зразки ковбасних виробів з тваринним білком та іншими інгредієнтами дегустація ковбасних виробів з тваринним білком
відвідання м`ясокомбінату повного циклу Danish Сrown

Своєчасні тенденції використання тваринного білка у виробництві м`ясопродуктів
Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта