Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтень 2010

Росія, Кисловодськ,
квітень 2010
Данія,
червень 2010 рік
Україна, Яремче,
жовтень 2010 рік

5-7 жовтняя 2010 року в м. Яремче, Івано-Франківської обл. на базі відпочинку «Карпати» відбувся семінар на тему: «Продукція компаній «Аромадон» (Росія), «Scanflavour» (Данія).
Нові розробки, сучасні тенденції використання в виробництві м’ясопродуктів»
,
організатором якого була
компанія «ТД  «Технологія Трейд»
.

Головна мета семінару – подати інформацію стосовно новинок продукції і нових технологій виробництва м’ясопродуктів.

Нові розробки, сучасні тенденції використання в виробництві м’ясопродуктів технологій виробництва м’ясопродуктів

Семінар проходив в два этапи. В першій, теоретичній, частині, виступили провідні спеціалісти - партнери компанії «ТД «Технология Трейд»: представник компанії «Scanflavour» Хайні Остергаард – технолог і менеджер з  продажу; представники компанії «Аромадон» і технологи компанії «ТД «Технология Трейд».

На першому етапі семінару була представлена інформація стосовно ефективності застосування тваринного білку в ковбасних виробах, розглянуті питання використання функціональних і смакороматичних сумішей для виробництва ковбасних виробів, був представлений ряд нових розробок компанії «Аромадон».

ефективність застосування тваринного білку в ковбасних виробах використання функціональних і смакороматичних сумішей для виробництва ковбасних виробів

Друга частина семінару пройшла в вигляді дегустації ковбасних виробів з детальним описом рецептур і процесу приготування.

ТОВ «ТД «Технологія Трейд» дякує усім учасникам семінару за позитивні відгуки про новинки і технології, активну співпрацю, яка дозволяє вдосконалювати роботу з кожним клієнтом індивідуально, а також за дружню атмосферу,  котра панувала під час проведення заходу.

З НАМИ СМАЧНО І ВИГІДНО!

представлення розробок компанії Аромадон семінар на тему: Продукція компаній Аромадон (Росія), Scanflavour (Данія).

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта