Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квітень 2010

Росія, Кисловодськ,
квітень 2010
Данія,
червень 2010 рік
Україна, Яремче,
жовтень 2010 рік

З 23 по 25  квітня 2010 року
в санаторії «Сонячний» в місті Кисловодськ
компанією «Аромадон» був проведений
міжнародний практичний семінар
«Використання функціональних і смако-ароматичних 
сумішей компанії «Аромадон» в виробництві м’ясних виробів»
.

На семінарі були присутні керівники і робітники технологічних служб м’ясопереробних підприємств, дилери. В роботі семінару прийняли участь більше ніж 150 чоловік.

Компанією «ТД «Технологія Трейд» були запрошені представники Луганського і Харківського регіонів України.

В ході проведення семінару з доповідями виступили технологи служби технологічної підтримки компанії, детально були висвітлені питання стосовно використання функціональних і смакоароматичних сумішей виробництва ТОВ «Аромадон» для виробництва ковбас вареної і копченої груп, делікатесів, напівфабрикатів; всебічно розглянута тема використання технологічної і дозвільної документації; особливе місце зайняло обговорення особливостей виробництва виробів з м`яса по ХАЛАЛ.

Технологами ТОВ «Аромадон» був презентований ряд нових розробооок компанії, в тому числі:

  • покращуючих органоліптичні показники («Кутер-Дон 8» - пом’якшувач м’яса і шкури, «Кутер-Дон 5» - освіжувач м’яса, «Мастермікс 21» - консервант, «Мастермікс 27» -функціональна суміш для усунення гіркоти печінки в паштетах, «Мастермікс 29» -освіжувач м’яса з властивостями консерванту та ін.);
  • сприяючих збільшенню виходу готової продукції («Аромікс 65», «Аромікс 29»).

З метою демонстрації можливостей домішок компанії «Аромадон» була проведена дегустація, обговорення результатів якої пройшло в другій частині семінару.

Учасники семінару особливо відмітили нові комплексні домішки з різними смаковими напрямками («Супермікс 7», «Супермікс 11», - для сирокопчених ковбас зі смаком паприки і перцю чілі, «Унімікс К-20» - для варених ковбас зі смаком мускату, вершків, аромату диму, «Унімікс К-33» - «іспанська суміш» для варених ковбас з мускатом, димом, паприкою, «Унімікс К-37 - «австрійська суміш» для варених ковбас з білим перцем, паприкою і часником, «Унімікс К-24» - з насиченим смаком імбиру і перцю для в/к сервелатів), смакоароматичні домішки («Унімікс В-21» - концентрований смак грибів печериць, «Унімікс В-22» - концентрований аромат лікерної вишневої кісточки), приправи для чипсів і снеків, кулінарні приправи.

В курортне місто технологи м’ясного виробництва приїхали, головним чином, щоб поділитись досвідом використання домішок компанії «Аромадон», дізнатись про нові розробки і інноваційні технології, впроваджуваних спеціалістами ТОВ «Аромадон» в процесі переробки м’яса.

Після закінчення робочої частини семінару, був організований банкет, на якому усі учасники відзначили прекрасну організацію форуму і висловили побажання стосовно регулярного проведення подібних семінарів.

Компанія «Аромадон» вдячна всім, хто відгукнувся на запрошення і прийняв участь в семінарі.

Міжнародний практичний семінар в Росії новинки ТОВ Аромадон
використання функціональних і смако-ароматичних
демонстрації можливостей домішок компанії Аромадон банкет після семінару
використання функціональних і смако-ароматичних

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта