Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Листопад 2011

Данія,
серпень – вересень 2011
Бельгія,
листопад 2011

З 06 по 11 листопада 2011 року в Бельгії, пройшов українсько-бельгійський
семінар компанії  «ТД «Технологія Трейд»

Організатор заходу — Sfinc Group (Бельгія), світовий лідер з виробництва інгредієнтів для харчової промисловості.

Мета семінару - ознайомлення спеціалістів м’ясопереробних підприємств України з асортиментом спецій, смакових сумішей і ароматів, функціональних інгредієнтів компанії Sfinc Group.

Програма семінару була дуже насиченою як в навчальному, так і в практичному аспектах. В перший день учасники мали можливість ознайомитися з асортиментом спецій, ароматизаторів, функціональних інгредієнтів компанії Sfinc на виробництві в Бельгії, провели дегустацію м’ясної  продукції в лабораторії.

українсько-бельгійський семінар компанії ТД Технологія Трейд дегустація снеків і напівфабрикатів компанії Sfinc – Jadico Netherlands

Другий день семінару був не менш насиченим. Українські гості відвідали Брюгге, де продивилсь презентацію компанії Veos, відвідали виробництво компанії.

9 и 10 листопада учасники семінару пройшли дегустацію снеків і напівфабрикатів компанії Sfinc – Jadico Netherlands, а також ознайомились з асортиментом напівфабрикатів на заводі в Ротрдамі.

За період перебування на семінарі гості з України також мали можливість відвідати і досхочу насолодитися визначними пам’ятками Бельгії та Голландії. Організатори семінару підготували захоплюючі екскурсії по містам: Гент, Брюгге, Ротрдам, Амстердам.

Уся група учасників була дуже задоволена семінаром: гостиннісь співробітників Sfinc, приємна атмосфера в команді, яка була присутня на семінарі, надовго запам’ятається усім учасникам.

ознайомлення спеціалістів м’ясопереробних підприємств України з асортиментом спецій, смакових сумішей і ароматів, функціональних інгредієнтів компанії Sfinc Group Українсько-бельгійський семінар компанії ТД Технологія Трейд

<< Назад

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта