Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серпень – вересень 2011

Данія,
серпень – вересень 2011
Бельгія,
листопад 2011

З 28 серпня по 02 вересня 2011 року в м. Виборг (Данія) пройшов семінар компанії
«ТД «Технологія Трейд»

Наша компанія спільно з компанією «Scanflavour» (Данія) провела науково-практичний семінар «Тваринні білки ТМ ProGel і ScanGel. Сучасні тенденції використання в виробництві м’ясопродуктів» для представників м’ясопереробних підприємств України.

Науково-практичний семінар Тваринні білки ТМ ProGel і ScanGel. Сучасні тенденції використання в виробництві м’ясопродуктів

ефективність застосування тваринного білку в ковбасних виробах

Семінар проходив в два этапи. В першій, теоретичній частині, виступили Хайні Остергаард  і Майкл Аагард, котрі розповіли про ефективність застосування тваринного білку в ковбасних виробах і нових тенденціях використання лінії білків ProGel і ScanGel в виробництві м’ясопродуктів.

Друга частина семінару пройшла в вигляді дегустації ковбасних виробів з детальним описом рецептур і процесу приготування.

дегустація ковбасних виробів

відвідання Danish Сrown

Також учасники семінару мали можливість відвідати виробництво м’ясокомбинату повного циклу “Danish Сrown”, котрий є основним постачальником сировини для компанії “Scanflavour”.

Гості впевнились в високому рівні контролю якості сировини датської компанії. Уся сировина допускається до виробництва тільки після спеціального контролю Ветеринарного департаменту Данії і відповідає USDA/EUR нормам якості. Продукція компанії складається з кращої в світі датської сировини.

Семінар пройшов на високому науковому рівні, всі учасники залишились задоволені і набули необхідний  досвід і знання.

<< Назад

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта