Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червень 2012

Росія,
червень 2012
Данія,
жовтень 2012

1-5 червня 2012 року в м. Туапсе, Росія відбувся семінар на тему:
«Новинки продукції ТМ «Аромадон» (Росія).

З 1 по 5 червня 2012 року компанія «ТД «Технологія Трейд» сумісно з компанією ТОВ «Аромадон» провели черговий технологічний семінар, в якому приймали участь представники Івано-Франківського, Харківського, Луганського та Донецького регіонів та їх клієнти, а також технологи компанії «ТД «Технологія Трейд». 

Цей семінар було проведено з метою презентації новинок від ТМ «Аромадон», що пов’язано з підвищенням конкурентної боротьби між м’ясопереробними підприємствами і підвищенням вимог споживачів до готової продукції.

Все більше і більше уваги  виробники приділяють розробці нових сучасних тенденцій та смакових рішень. Компанія «Аромадон» постійно знаходиться в пошуку нових сучасних рішень, які допомагають виробникам м’ясної продукції представляти на ринку України і не тільки, смачний  якісний  продукт, що користується попитом.

Компанія «Аромадон» представила увазі учасників семінару нові маринади для шприцювання окороків, грудинки, карбонату, а  також нові розробки для виробництва варених, напівкопчених, сирокопчених ковбас та напівфабрикатів. Ці продукти отримали позитивні відгуки та вже впроваджуються на ринок України.

Особливу увагу приділили виробництву чіпсів та снеків. Ці продукти представляють собою  новий напрямок на Українському ринку, який зараз активно розвивається.

Традиційно, немала частина семінару була присвячена дегустації готової продукції з детальним описом рецептур і процесу приготування.

Даний захід було організовано в сонячному місті на березі Чорного моря - Туапсе. Усіх відвідувачів гостинно приймали співробітники комфортабельного та затишного пансіонату «Орбіта». Учасники мали можливість не тільки поділитися досвідом у сфері створення нових смаків та рішень, а й поспілкуватися в приємній обстановці.  

ТОВ «ТД «Технологія Трейд» вдячна всім учасникам семінару за позитивні відгуки стосовно новинок та технологій, активне співробітництво, що дозволяє вдосконалити роботу з кожним клієнтом індивідуально, а також за дружню атмосферу, котра панувала під час проведення заходу.

До нових зустрічей!

<< Назад

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта