Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жовтень 2012

Росія,
червень 2012
Данія,
жовтень 2012

З 22 по 27 жовтня 2012 року у м. Віборг (Данія) пройшов семінар компанії
«ТД «Технологія Трейд»

Компанія «ТД «Технологія Трейд» разом з компанією «Scanflavour» (Данія) провела черговий науково-практичний семінар «Тваринні білки ТМ ProGel і ScanGel». Метою даного семінару було вдосконалення процесу їх застосування у м’ясній промисловості України, а також порівняння якості тваринних білків компанії «Scanflavour» з білками інших виробників. Учасниками даного заходу були дилери та співробітники компанії «ТД «Технологія Трейд».

ТД «Технология Трейд» Компания «ТД «Технология Трейд»

Технологічна і практична частини семінару проходили у м. Віборг на підприємстві «Scanflavour»

В перший день даного заходу виступив директор з продажів в країнах СНД компанії «Scanflavour», Хайні Остергаард,  котрий розповів про конкурентні переваги тваринного білку, а також зробив детальний доклад відносно принципів його виробництва. Після чого відбулась екскурсія на завод, де відвідувачі семінару змогли переконатись у використанні найсучасніших технологій та повній автоматизації виробництва.

В продовження цього, головний технолог «ТД «Технологія Трейд», Стращенко С.В., разом з технологами компанії «Scanflavour» провели дегустацію цілого ряду ковбасних виробів з описом рецептур та процесу приготування.

Оживлену реакцію та активну дискусію учасників  семінару викликав  доклад директора компанії «ТД «Технологія Трейд», Степанова В. П., котрий розповів про конкурентні переваги тваринного білку.

научно-практический семинар «Животные белки ТМ ProGel и ScanGel» научно-практический семинар «Животные белки ТМ ProGel и ScanGel»

Друга частина семінару пройшла в лабораторії компанії «Scanflavour». Полягала вона в проведенні порівняльних досліджень  білків на еластичність, термостабільность, міцність. Також визначались емульгуючи, водо- і вологоутримуючі властивості, поведінка білку в кінцевому продукті. Усі ці експерименти проводились з метою визначення сильних та слабких сторін тваринних білків різних виробників. Здійснювались експерименти з використанням текстурного аналізатору, за допомогою якого на наглядному прикладі (уся інформація з’являлась на графіку) можливо було побачити результати проведених досліджень.

Підсумки даних тестів в черговий раз переконали дилерів і працівників «ТД «Технологія Трейд», що  компанія «Scanflavour» по праву займає перше місце в світі серед виробників тваринного білку.

Культурно-розважальна частина семінару відбулася в столиці Данії – Копенгагені, куди всі учасники перемістились на третій день перебування на семінарі.

мясная промышленность Украины Scanflavour

Учасники семінару відвідали екскурсію, завдяки якій змогли побачити пам’ятники  архітектури, визначні пам’ятки міста і парк «Тivoli», де найсміливіші покатались на американських гірках та інших екстремальних атракціонах. На наступний день відбулася прогулянка на кораблі по водяним каналам Копенгагену. Також учасники відвідали  всесвітньо відоме «Wallmans» шоу.

Усі вечори проходили в дружній атмосфері в кращих ресторанах Копенгагену.

Семінар був проведений на дуже високому рівні. Він став місцем зустрічі представників м’ясопереробної промисловості, на якому всі учасники могли особисто поспілкуватися з командою професіоналів компанії «Scanflavour», здобути новий досвід і знання, а також добре відпочити.

Дякуємо за участь в семінарі та чекаємо на Вас в наступному році!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта