Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червень 2013, Росія

Росія,
червень 2013
Бельгія,
червень 2013
Греція,
вересень-жовтень 2013

Семінар на базі відпочинку «Сокіл», м.Сочі, Росія 13.06.2013 - 15.06.2013

У перші дні спекотного літа клієнти компанії ТД «Технологія Трейд» відвідали семінар, організований виробником інгредієнтів для харчової промисловості, компанією «Аромадон» (Росія). Семінар був присвячений застосуванню інгредієнтів ТМ «Аромадон» у виробництві м'ясних виробів, а також технічним регламентам митного союзу у харчовій промисловості та особливостям імпорту в Росію м'ясопереробної продукції. Учасниками семінару стали технологи та керівники підприємств харчової промисловості Росії, України, Казахстану, Білорусії, Молдавії, Азербайджану, Монголії, Узбекистану і Таджикистану.

Перша частина семінару була теоретична. На ній виступили керівник підприємства, фінансовий директор, а також технологи. Вони розповіли про свої досягнення за минулий рік і презентували новий каталог продукції. На семінарі були розглянуті питання маркування та безпеки харчових добавок, ароматизаторів та технологічних допоміжних засобів.

Друга частина семінару була присвячена дегустації продуктів, в рецептурах яких використовувалися новинки ТМ «Аромадон». Компанією «Аромадон» були представлені: 2 види сосисок, 2 види в-к ковбас, 7 видів варених ковбас, 2 види копченостей - грудинка і окіст, 3 види напівфабрикатів, сирокопчена ковбаса. Крім російської продукції, на дегустацію були виставлені продукти з України, Монголії, Білорусії, Азербайджану, які учасники семінару привезли з собою.

Після дегустацій відбулася обширна дискусія, на якій клієнти обмінювалися думками про смаки представлених продуктів. Звичайно, продукція різних народів кардинально відрізняється, але учасники семінару зійшлися на думці, що новинки ТМ «Аромадон» однаково актуальні для всіх ринків.

Відвідувачі семінару залишилися дуже задоволені. Чудова база відпочинку, тепле море і смачна їжа дозволили не тільки обговорити всі важливі питання у невимушеній обстановці, але ще й насолодитися літніми днями. Всі учасники вирішили, що це найвдаліший семінар не тільки щодо дегустації, а і щодо організації в цілому.

Ми вдячні нашим партнерам, компанії «Аромадон», за проведення семінару на настільки високому рівні!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта