Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червень 2013, Бельгія

Росія,
червень 2013
Бельгія,
червень 2013
Греція,
вересень-жовтень 2013

Семінар у Бельгії 17.06.2013-22.06.2013

У цьому році особливо насиченим був червень для ТД «Технологія Трейд». У період з 17.06 по 22.06 наша компанія спільно з партнером, компанією «Sfinc Group» (Бельгія) провела технологічний семінар у м. Гент, Бельгія. На семінарі були присутні головні технологи великих м'ясокомбінатів Луганської, Харківської та Рівненської областей. Метою даної зустрічі було апробування нових технологічних рішень і смакоароматичних домішок, а також використання тваринних білків в якості головної функціональної добавки.

Фахівцями «ТД «Технологія Трейд» комерційним директором Глущенко А.В. і головним технологом Стращенко С.В. спільно з технологом компанії «Sfinc Group» Славоміром Шепаньяком були виготовлені 4 види варених ковбас, 4 види сосисок, 2 види сардельок, 4 види напівкопчених, а також 11 видів сирокопчених ковбас з використанням стартових культур ТМ Lyocarni («Sacco», Італія) і смаковими комбінаціями фірми «Sfinc Group».

Семінар у Бельгії Семінар у Бельгії

Учасники семінару були дуже задоволені результатами дегустації. Всі продукти були оригінальними і заслуговували на увагу. Справжнім відкриттям семінару стали наступні смакоароматичні домішки компанії «Sfinc Group»: «Пелікомбі мортаделла 01», «Пелікомбі мортаделла віденська», «Пелікомбі сосиски P», «Пелікомбі сосиски Ф», «Дріп фрі слайс 100», «Флавор PR», «Салам мілано», «Салам пепероні», «Пелікомбі любительська люкс», «Пелікомбі брауншвейгер».

Особливу увагу привернув продукт для продажу курки в сирому вигляді «Маринад драй паприка С». Оскільки напівфабрикати швидко і безповоротно завойовують ринок, наші технологи впевнені в успіху цього продукту. Також новинкою від наших бельгійських партнерів стали продукти, зварені у вакуумних пакетах, попередньо ін'єктовані розсолом на 20%.

Після напружених трудових буднів партнери порадували нас заготовленою культурною програмою. За час семінару, його учасникам вдалося відвідати Гент, Брюгге, Остенде, Антверпен і Брюссель і насолодитися красою навколишніх пейзажів та історичних пам'яток.

Семінар у Бельгії Семінар у Бельгії

Всі учасники семінару вдячні його організаторам, і сподіваються на настільки ж продуктивні зустрічі й надалі!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта