Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень-жовтень 2013, Греція

Росія,
червень 2013
Бельгія,
червень 2013
Греція,
вересень-жовтень 2013

Семінар у Греції, 29.09.2013 - 06.10.2013

Осінь - це чудовий час для того, щоб насолоджуватися останніми теплими днями і, звичайно ж, морем. Саме тому компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» вирішила поєднати приємне з корисним і цього разу організувала семінар на мальовничому острові в Середземному морі - Криті. У цьому році семінар був приурочений до 10-річчя компанії.

Учасниками семінару стали партнери з Росії та Данії, а також технологи, директори, власники великих м'ясопереробних підприємств України.

Семінар складався з 2 частин. Перша була присвячена продукції датської фірми «Scanflavour», світового лідеру з виробництва тваринних білків. Heini Østergaard, директор з продажу, представив учасникам семінару цікаву презентацію та зауважив, що компанія на м’ясному ринку України на сьогоднішній день пропонує дев’ять видів тваринних білків для вирішення будь-яких, навіть самих складних, задач виробництва. Зовсім недавно наш датський партнер виробив новий тваринний білок, який зберігаючи свої вологостримуючі властивості, створює щільний гель в холодній воді. Цей білок дозволяє значно полегшити технологічний процес виробництва грану і є актуальним для багатьох м'ясокомбінатів. Незабаром його можна буде придбати у компанії «Торговий дім «Технологія Трейд».

семінар присвячений продукції датської фірми «Scanflavour» дегустація, варених, напівкопчених, сирокопчених ковбас, сосисок, сардельок

У другій частині семінару учасники ознайомилися з презентацією компанії «Аромадон», російського лідера з виробництва функціональних, комплексних сумішей, смакоароматичних домішок. У ній йшлося про численну географію закупівель сировини, яка використовується для виробництва добавок в компанії, були розглянуті питання використання функціональних і смакоароматичних сумішей для виробництва ковбасних виробів, обговорювалися особливості виробництва виробів з м'яса по ХАЛАЛ.

Після теоретичної частини була проведена дегустація, на якій були представлені різні види варених, напівкопчених, сирокопчених ковбас, сосисок, сардельок, делікатесних та інших продуктів, у рецептурах яких були використані як добавки компанії «Аромадон», так і різні види тварин білків компанії «Scanflavour». Значна частина м’ясних продуктів на дегустації була представлена учасниками семінару, які давно використовують та належним чином оцінили продукцію датських та російських виробників.

Крім навчальної частини семінару, організатори представили дивовижну розважальну програму. У рамках семінару учасники завітали до о. Спіналонга і в м. Агіос Ніколаос, з'їздили на плоскогір'ї Лассіті та відвідали печеру Зевса. Самою незабутньою подією став «Критський вечір», де гості змогли насолодитися різноманітністю національної кухні і яскравою шоу програмою . Таким чином, учасники семінару привезли додому не тільки нову корисну інформацію, але і масу незабутніх вражень та мальовничих фотографій.

Компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» тваринний білок

Компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» вдячна всім учасникам семінару, які змігли приєднатися до нас і зробити ці останні, в цьому році, теплі дні незабутніми.

 

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта