Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Листопад 2014, Єгипет

Бельгія,
травень 2014
Турція,
травень 2014
Баку,
вересень 2014
Єгипет,
листопад 2014

Cемінар
«Продукти ТМ Аромадон і Scanflavour. Нові рішення в умовах дефіциту сировини»
(16.11-23.11.2014 р.)

Семінар - це не лише інформаційна, а й емоційна взаємодія людей. Від того, які враження отримають учасники, залежить їхнє ставлення до результатів зустрічі і, в кінцевому підсумку, подальші кроки в розвитку бізнесу.

Проведення науково-технологічного семінару в ЄгиптіЗ метою вирішення технологічних завдань для м'ясопереробної індустрії в умовах нинішньої економічної ситуації «Торговий Дім «Технологія Трейд»спільно з партнерами-виробниками харчових інгредієнтів «Аромадон» (Росія) і«Scanflavour» (Данія) провели черговий практичний семінар на узбережжі Червоного моря Єгипетської Рів'єри, в прекрасному місті Шарм-Ель-Шейх.

Учасниками заходу стали технологи, директори та засновники провідних м'ясопереробних підприємств України. Темою дискусій були обрані актуальні на сьогоднішній день аспекти виробництва м'ясних виробів (дефіцит і зростання цін на сировину, подорожчання імпорту, зниження попиту з боку покупців, економіко-політична ситуація в країні), які відображаються на показниках прибутковості як виробу, так і виробництва в цілому.

Теоретичну частину семінару відкрили представники ТМ «Аромадон», презентувавши історію розвитку компанії і описавши структуру продукту, що випускається. Особливу увагу було приділено контролю якості виробництва добавок, який ґрунтується на первісній перевірці вхідної сировини та підсумковому ретельному тестуванні кінцевого продукту в лабораторних умовах.

Продукти ТМ Аромадон і ScanflavourДиректор з продажу компанії «Scanflavour» Хайні Остергард представив аудиторії три нових види тваринного білка: ScanGel SF-85, ScanPork D-80 і ScanPork (вміст білка в продукті - 85%). Були відзначені низькофункціональні білки ScanGel SF-91 і ScanGel SF-95, які мають високу термостабільність і надають продукту волокнисту, м'ясну структуру. Дані переваги особливо актуальні при виробництві недорогого сегмента ковбас, сосисок та сардельок.

Технологи компанії «Торговий Дім «Технологія Трейд»взяли слово на практичній частині семінару, провівши дегустацію готових ковбасних виробів, загальна кількість яких перевищила 30 найменувань. Серед представлених видів були продукти преміум класу: ковбаса «Докторська» і «Московська в/к»; продукти економ класу: «Варена з вершками», «Сосиски Ганноверські», «Шпикачки».

У всіх продуктах в якості функціонального препарату використовувалися «Куттер-Дон 15» і тваринні білки. В якості смако-ароматичних добавок були застосовані такі інгредієнти: «Яловичина», «Бекон», «Свинина», «Унімікс В1», а також комплексні суміші: «Московська преміум», «Докторська з кардамоном», «Молочна з кардамоном», «Аромікс 44», «Аромікс 38», «Аромікс 65» (компанії «Аромадон», Росія).

демонстрація продукції ТМ Аромадон і ScanflavourВсі ковбасні вироби за результатами дегустації були відзначені середнім балом вище «4» за п'ятибальною шкалою, а такі продукти як «Докторська» і «Московська» отримали максимальну оцінку від усіх представників підприємств.

У перервах між конференціями, учасники семінару змогли насолодитися дивовижними красотами підводної флори і фауни Червоного моря на прогулянці «Рас Мохаммед». Гості поринули в таємничий світ духовності, відвідавши один з найдавніших безперервно діючих християнських храмів-монастирів Святої Катерини. За весь час перебування на півострові, кожен зміг ближче познайомитися з традиціями, звичаями і просто укладом повсякденного життя єгиптян, пізнати незвичність їхньої культури і світогляду.
Підводячи підсумки чергового практичного семінару, варто зазначити, що «Торговий Дім «Технологія Трейд », спільно з партнерами досягли поставлених цілей: представили учасникам нові види продуктів і рецептур, презентували інноваційний підхід до контролю якості добавок, розробили технологічні рішення для роботи підприємств в умовах економічної і сировинної кризи, створили сприятливу атмосферу для спілкування.

Ми висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у нашому заході!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта