Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Травень 2014, Бельгія

Бельгія,
травень 2014
Турція,
травень 2014
Баку,
вересень 2014
Єгипет,
листопад 2014

Компанія Solina Group провела семінар для своїх партнерів

Solina Group З 19 до 24 травня 2014 в бельгійському місті Гент проходив семінар, організований виробником інгредієнтів для харчової промисловості – компанією «Solina Group». Solina –  світовий лідер по виробництву смакоароматичних добавок, комплексних і функціональних сумішей, яка представлена на українському ринку компанією «Торговий Дім «Технологія Трейд» вже більш ніж 2,5 року, щорічно радує своїх партнерів дуже цікавими та інформативними семінарами, які проходять на батьківщині компанії – в Бельгії. Тут в учасників семінару з’являється можливість не тільки дізнатися більше про саму компанію, перейняти її технологічний досвід, але й поринути в світ казкової Бельгії, яка захопить своею красою навіть найвибагливішого мандрівника.

виробництво смакоароматичних добавокОсновною метою семінару була презентація та апробація нової продукції компанії, виконаної з використанням нових технологічних рішень. Акцентовано увагу на інгредієнтах для м’ясних і ковбасних виробів, дегустації і презентації готового продукту з використанням яких, компанія «Solina Group» організовувала в період проведення семінару. Особливо порадував учасників конференції обіди, які проводилися компанією-господарем на основі продуктів, що виготовляються на його виробництвах – вони стали чудовим та дуже креативним доповненням до офіціальних дегустацій і презентацій. Учасники семінару залишилися задоволені смаком кінцевого продукту, який створювався з використанням сумішей і добавок Solina, відгукувалися про продукцію компанії, як про перспективний товар на ринку товарів харчової промисловості.

презентація та апробація презентація маринаду для сирого м’яса інгредієнти для м’ясних і ковбасних виробів

производство высококачественных продуктов CLEAN LABELКрім того, окрема увага була приділена презентації маринаду для сирого м’яса, розробленого компанією «Solina Group», виробництва високоякісних продуктів  CLEAN LABEL, технології вакуумного приготування, напівфабрикатах, терміну та умов зберігання харчових продуктів. Зустрічі були інформативні та пізнавальні, учасники були раді перейняти досвід та ознайомитися з продукцією провідної компанії по виготовленню харчових інгредієнтів «Solina Group».

Але не тільки професійна частина конференції чекала її учасників, але і незабутня екскурсійна програма, яка чекала їх по приїзду в Бельгію. Чудова європейська архітектура бельгійських міст Гент, Брюсель, Брюгге, Антверпен, Остенде, похід до моря – все це чекало на гостей компанії. Середньовічні замки, храми і дзвіниці, традиційні бельгійські паби та вечеря в першокласних ресторанах Бельгії залишили незабутнє враження про цю гостинну країну.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта