Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вересень 2014, Баку

Бельгія,
травень 2014
Турція,
травень 2014
Баку,
вересень 2014
Єгипет,
листопад 2014

Cемінар
«Застосування інгредієнтів «Аромадон» у виробництві м'ясних виробів «Halal»
11 - 15 вересня 2014 в Баку

У вересні цього року, а саме з 11 по 15 вересня 2014, у компаній, які спеціалізуються на виробництві м'ясних та ковбасних виробів, з'явилася прекрасна можливість відвідати семінар найбільшого в Росії виробника харчових інгредієнтів «Аромадон».

Семінар проходив в прекрасному місті Баку, який радо зустрів своїх гостей гарною погодою, красою своєї архітектури і теплим Каспійським морем.

Застосування інгредієнтів «Аромадон» у виробництві м'ясних виробів «Halal» доповідь про світові тенденції в м'ясопереробній індустрії

Основным событием семинара стала конференция на тему «Применение ингредиентов «Аромадон» в Основною подією семінару стала конференція на тему «Застосування інгредієнтів «Аромадон» у виробництві м'ясних виробів «Halal», яка у зв'язку з підвищенням цін на свинину, є на сьогоднішній день дуже актуальною для України. Після вступних слів директора та керівника представництва «Аромадон» в Республіці Азербайджан, учасниками конференції було заслухано доповідь начальника відділу ЗЕД про світові тенденції в м'ясопереробній індустрії та перспективи її розвитку в умовах зростання цін на м'ясну сировину.

Потім була проведена презентація варених ковбас, сосисок та сардельок, варено-копчених і напівкопчених ковбас. Всі зразки були створені із застосуванням функціональних і ароматичних добавок «Аромадон», учасники конференції мали можливість продегустувати дані зразки і оцінити їх якість.

Також, учасникам конференції було запропоновано відвідати провідне м'ясопереробне виробництво Республіки Азербайджан «SAB», де їм було продемонстровано технологічний процес виготовлення емульсії (імітація штучного шпику) на маслі і курячої шкурі, процес приготування м'ясних гранул, продемонстровано зміст фарш з готовими емульсіями у варених ковбасах. Дана практична частина ілюструвала технологічні рекомендації, які були викладені під час теоретичної частини конференції.

технологічний процес виготовлення емульсії інгредієнти Аромадон у виробництві ковбасних виробів

Після відвідин виробництва, в конференц-залі була проведена офіційна церемонія вручення сертифікатів, а також святковий банкет.

Результати конференції були обговорені під час підсумкового засідання 13 вересня. Тут же були надані детальні уточнення з рекомендаціями щодо рецептур, проведено аналіз собівартості продукції для кожного окремого регіону, проведено пошук методів зниження собівартості. Були обговорені наступні теми: «Смакоароматичні добавки як спосіб боротьби з бюджетними рецептурами», «Функціональні добавки для збільшення виходу готової продукції».

Після обіду всіх учасників семінару чекала прекрасна оглядова екскурсія «Історичний і сучасний Баку», під час якої гостям столиці вдалося відвідати такі пам'ятки, як Бульвар, «Дівоча Вежа», «Старе місто», «Палац Ширваншахов», Новий Бульвар, «Алея Шехідів »(Алея-Героїв), Храм «вогнешанувальникам » та інші. Гостям заходу також було виділено достатньо часу для вільного огляду міста.

Проведення семінару на тему застосування інгредієнтів Аромадон у виробництві м'ясних виробів Halal обзорна екскурсія Історичний і сучасний Баку

Даний семінар воістину став справжнім джерелом корисної інформації та приємних вражень. Компанія Торговий Дім «Технологія Трейд» дякує нашим партнерам компанії «Аромадон» за прекрасний, актуальний, дуже інформативний і наочний захід.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта