Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Червень 2015

Бельгія,
червень 2015
Данія-Норвегія,
серпень 2015
Круіз,
листопад 2015

Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини
та економічної кризи», 01.06-06.06.2015, Бельгія.

Компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» спільно зі своїм партнером ТМ Solina (Бельгія) на початку літа провели семінар для власників і технологів провідних український підприємств. Захід відбувся в затишному містечку Гент і пройшло під девізом «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи».

Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи»Технологічна частина семінару була розділена на три блоки, у першому з яких були представлені варені продукти економ класу і середнього цінового сегмента. Основна ставка була зроблена на багатофункціональні продукти типу Pellimix VB2, які поєднують в собі хорошу ціну, термостабільність і функціональність 1:40. Також були представлені смакоароматичні суміші, такі як Flavour meat booster, Flavour PR, Flavour S500. Всі ці інгредієнти створюють приємний відтінок м'ясних ароматів, особливо в продуктах економ класу. Було приділено увагу і комплексним сумішам з традиційними смаками: Pellikombi Lubitelska Lux, Pellikombi Mortadella 01, Pellikombi FL, Pellicombi RUS (Російська), Pellikombi Sosiski R. Всі ці продукти отримали належну оцінку технологів.

Другий блок семінару був представлений напівкопченими і варено-копченими виробами, де традиційно були розкриті українські та бельгійські напрямки смаків. Особливу увагу до себе привернули продукти, зроблені з м'яса свинячих голів і малоцінної м'ясної сировини. У цьому сегменті учасники семінару високо оцінили Pellikombi KR, Pellikombi AR HOT, Pellicombi AR11, Flavour Salami, Flavour S500 і Flavour meat booster.

Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи»У третьому блоці були представлені продукти, традиційні для Бельгії - паштети й нові смакові напрямки при виробництві сирокопчених ковбас з італійськими нотами смаку. Особливу увагу учасники семінару приділили паштетам економ класу, в яких використовувалося до 60% бульйону і рослинне масло. У групі сирокопчених ковбас особливо відзначили продукти під назвами Fuet Felino і Madera. У них відмінно суміщений смак і аромат мадери, трюфелів та білих грибів.

На завершення семінару були представлені продукти швидкого приготування з високим ступенем готовності, а також серія продуктів в маринадах, де широко використовувалося м'ясо птиці та свинини з оригінальними інгредієнтами Marinade Paprika S, Mexico та Florida. Всі учасники на належному рівні оцінили рецептури і нові ідеї, запропоновані технологами компанії «Торговий Дім «Технологія Трейд» і ТМ Solina.

Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи» Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи»

Крім продуктивної роботи, дегустацій і презентацій, у гостей була можливість провести вільний час в таких прекрасних містах Бельгії як Гент, Брюгге, Алст. Неймовірні враження залишилися після відвідування прекрасного замку «Гравенстін», величного Собору і Дзвіниці в Генті. Особливо здивував Брюссель своїми сучасними скульптурами, значними площами і захоплюючою архітектурою.

Семінар «Інноваційні рішення в м'ясопереробці в умовах дефіциту сировини та економічної кризи»

Компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» дякує партнерам і всім учасникам семінару за спільну роботу і приємне проведення часу.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта