Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Круиз, ноябрь 2015

Бельгія,
червень 2015
Данія-Норвегія,
серпень 2015
Круіз,
листопад 2015

Семінар «Нові рішення від компаній «Аромадон» і «Scanflavour», адаптовані
під європейські стандарти та закони України про харчову безпеку»

Круиз, ноябрь 2015

На початку листопада 2015 року компанією «Торговий Дім «Технологія Трейд», спільно з партнерами, був проведений семінар для технологів м'ясопереробної промисловості.

животные белкиМетою зустрічі було ознайомити гостей з найсвіжішими новинками і рішеннями в області інгредієнтів для виробництва ковбас та інших м'ясних виробів. Родзинкою заходу став вибір місця проведення - вперше семінар відбувся на борту новітнього круїзного лайнера «Коста Діадема», що вирушив з Барселони в подорож по Середземному морю.

Таким чином, гості, партнери та колеги змогли не тільки отримати багато нової корисної інформації з технологічних рішень, а й наповнитись незабутніми враженнями, адже семиденна програма круїзу включала відвідування Пальма-де-Майорки, Неаполя, Ла Спеції, Пізи, Флоренції, Савони і Марселя.

Теоретична частина семінару проходила в сучасному конференц-залі на борту лайнера. Найостанніші розробки в області тваринних білків були представлені директором з продажу компанії «Scanflavour» Хайні Остергардом. Свіжі новинки по смако-ароматиці та функціональних продуктах були запропоновані заступником директора компанії «Аромадон» Леонідом Шубовим.

Семинар «Инновационные решения в мясопереработке в условиях дефицита сырья и экономического кризиса»Практичну частину семінару з рекомендаціями щодо використання нових продуктів провів директор з інновацій компанії «Торговий Дім «Технологія Трейд» Олександр Глущенко.

Учасникам семінару було презентовано найсвіжіші новинки по білках «Scanflavour»:

  • - Scan Gel DI-95 - є інноваційним продуктом, прекрасно поєднує високу функціональність і хорошу розчинність, що робить його незамінним при ін'єктуванні м'яса;
  • - Scan Gel SF-91 і Scan Gel SF-95 були спеціально розроблені для ковбасних виробів низької цінової категорії, при цьому вони впевнено демонструють у готовому продукті щільну, волокнисту структуру і високу термостабільність.

Компания «Торговый Дом «Технология Трейд»Компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» спільно з компанією «Аромадон» презентували продукти, які добре зарекомендували себе на українському ринку:

  • Консерванти: Куттер-Дон 6 і Куттер-Дон 13 забезпечують стабільність зберігання готової продукції, пригнічуючи бактерії, в т.ч. спорові;
  • Антиоксидант Куттер-Дон 5 ефективно уповільнює процес окислення ковбас на розрізі, роблячи їх привабливими на прилавках, при цьому відмінно нейтралізує сторонні присмаки;
  • Функціональні домішки: Куттер-Дон 15, з високим ступенем гідратації 1:90, є справжнім хітом продажів, забезпечуючи готовому продукту м'ясисту консистенцію, Куттер-Дон 3 - емульгатор, який надійно зв'язує жир і не дає оплавлятися шпику в ковбасах салямной групи, і Мастермікс 20 - функціональна суміш, що виконує роль стабілізаційної системи на основі молочних білків, отримала популярність, тому що ефективно перешкоджає утворенню бульйонно-жирових набряків;
  • Смакоароматичні домішки: Яловичина, Свинина, Бекон, Салямі, Курка, Вершки, Дим і Унімікс В-1 займають топові позиції за популярністю серед виробників, тому що надають готовому продукту незабутній смак, аромат і приємний післясмак;
  • Комплексні суміші, що містять фосфати: Аромікс 38, Аромікс 44, Аромікс 65, Молочна ФС з кардамоном, Сервелат і Московська преміум ефективно працюють в різних видах ковбас, забезпечуючи не тільки функціональність, але і виражену м'ясну ноту;
  • Кулінарні приправи, що являють собою суміші натуральних спецій, прянощів, сушених трав і овочів. Саме зараз виробники починають замислюватися про літній сезон, віддаючи перевагу інгредієнтам під назвою Донари, які дуже популярні у виготовленні великого вибору шашлику та кур гриль.

Ще одна тенденція на сьогоднішній день - активне використання таких екстрактів натуральних прянощів: Перець чорний, Перець червоний пекучий, Кардамон, Мускатний горіх, Часник, гірчиця, Імбир, Селера, які показали високу ефективність завдяки невеликій закладці.

Вперше в рамках семінару була висвітлена тема маркетингових стратегій та інструментів стосовно до м'ясопереробної галузі, яку презентував комерційний директор компанії «Торговий Дім «Технологія Трейд» Олександр Донченко.

За підсумком учасники заходу отримали достатньо корисної практичної інформації, а насичена подіями програма круїзу дозволила відволіктися від буденності, зібратися з думками і надихнутися на нові розробки.

Компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» бажає гостям семінару та всім своїм клієнтам творчого натхнення, нових досягнень і успіхів в починаннях.

Яндекс.Метрика G Analytics
сайт разработан компанией изготовление сайта