Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серпень 2015, Данія-Норвегія

Бельгія,
червень 2015
Данія-Норвегія,
серпень 2015
Круіз,
листопад 2015

Семінар
«Інноваційні рішення від компанії Scanflavour в умовах економічної кризи»
(16.08-22.08.2015г., Данія-Норвегія)

Інноваційні рішення від компанії Scanflavour в умовах економічної кризиЗ метою вирішення технологічних завдань для м'ясопереробної промисловості в умовах нинішньої дуже складної економічної ситуації в країні, компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» спільно з партнером - світовим лідером з виробництва тваринних білків «Scanflavour» (Данія) провели черговий практичний семінар в Данії і Норвегії.

Його учасниками стали головні технологи та засновники провідних м'ясопереробних підприємств України. Темою дискусії стала «Використання тваринних білків в якості заміни м'ясної сировини в рецептурах ковбасних виробів».

Теоретичну частину семінару відкрив директор з продажу компанії «Scanflavour» Хайні Остергард, який представив структуру компанії, і презентував схему виробництва тваринних білків. Особливу увагу в доповіді було приділено новим розробкам компанії «Scanflavour»:

  • білок «Scan Gel DI-95» - призначений як для ін'єктування м'яса з метою його продажу у вигляді напівфабрикату, так і копчено-варених виробів зі свинини, яловичини, м'яса птиці;
  • білок «Scan Gel DI-93» - призначений для виробництва гранул холодним способом у співвідношенні 1: 8 з подальшим використанням їх при виробництві напівкопчених і сирокопчених ковбас.

виробництво тваринних білківБули відзначені низькофункціональні білки «Scan Gel SF-91» і «Scan Gel SF-95», які мають високу термостабільність, і надають кінцевому продукту волокнисту, м'ясну структуру. Дані переваги особливо актуальні при виробництві недорогого сегмента варених ковбас, напівкопчених, сосисок та сардельок.

Для учасників семінару була організована екскурсія на споруджувану третю чергу заводу, на якій буде впроваджена суперсучасна технологія виробництва білків «Anote». Дані білки будуть декларуватися не як колагенові, а як аромати, а також інші інноваційні білки, які зроблять революцію у світі інгредієнтів для харчової промисловості. Першу партію такої продукції компанія «Scanflavour» планує випустити вже наприкінці 2015р.

Практичну частину семінару презентував технолог компанії «Scanflavour» Карстен Доктор. У експериментальному цеху були виготовлені два види гранул, імітаційний шпик, кілька видів варених ковбас, напівкопчених ковбас, сосисок і копченостей.

Для всіх учасників семінару була проведена дегустація продуктів, виготовлених фахівцями компанії «Scanflavour», з використанням тваринних білків. Всього на дегустації були представлені 30 видів ковбасних виробів. Всі продукти були високо оцінені учасниками семінару. Кожен продукт отримав більше 4 балів за 5-ти бальною шкалою.

У перервах між заняттями учасники семінару змогли насолодитися дивовижними красотами неповторної природи Норвегії. Під час прогулянки на катері і поїзді гості поринули в таємничий світ водоспадів, мали можливість перейнятися духом вікінгів.

співробітники компанії Технологія Трейд на семінарі в Норвегії краса Норвегії

Підводячи підсумки чергового практичного семінару, варто відзначити, що компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» спільно з датськими партнерами досягли поставлених цілей:
представили учасникам нові види продуктів, розробили технологічні рішення для роботи підприємств в умовах економічної кризи, а також створили сприятливу атмосферу для спілкування.

Ми висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у нашому заході!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта