Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Торговий Дім «Технологія Трейд»: рішення актуальних питань виробництва

«М'ясний бізнес»,
грудень 2012

Роман КвашенкоПротягом 9 років Торговий Дім «Технологія Трейд» стабільно постачає в Україну високоякісні інгредієнти та технології від відомих європейських виробників. Компанія справедливо вважається лідером, який пропонує найбільш оптимальні в співвідношенні ціна/якість тваринні білки на території України.

Про діяльність компанії на сьогоднішній день та актуальних пропозиціях для підприємств м’ясної промисловості розказує засновник Торгового Дому «Технологія Трейд» Роман Квашенко.

- Роман Михайлович, розкажіть про основні напрямки діяльності Торгового Дому «Технологія Трейд»

- На сьогоднішній день ми пропонуємо на ринкові м’ясопереробки широкий асортимент різних інгредієнтів: функціональні, комплексні суміші, смакоароматичні добавки ТМ «Аромадон» (Росія) та «Sfinc» (Бельгія), тваринні білки «Scanflavour» (Данія), емульсію обмакування ковбас «Kremblis» (Литва), функціональні тваринні білки на основі плазми крові «Veos» (Бельгія), стартові культури «Sacco» (Італія).

Наша компанія надає технологічну підтримку всім підприємствам м’ясної промисловості, розробляє актуальні технічні умови та інструкції у відповідності з державними стандартами, розроблює рецептури з врахуванням провідних технологій та методів м’ясопереробницької  промисловості, при необхідності індивідуально під кожне підприємство. Враховувати інтереси та побажання кожного клієнта дуже важливо для нашої організації.

- Що нового трапилося в вашій компанії за цей рік?

- Для забезпечення ефективності механізму функціонування компанії та просування нових позицій, адаптованих під український ринок, в компанії створений та успішно функціонує інноваційний відділ. Задача цього відділу полягає в створенні нових продуктів, пошуку нових технологічних рішень, удосконаленні процесу застосування функціональних інгредієнтів в харчовій промисловості, організації спеціалізованих тренінгів,та семінарів для підвищення кваліфікації персоналу нашої компанії та наших клієнтів.

Щорічно компанія розширює свій асортимент, спільно з закордонними партнерами розроблює нову ексклюзивну продукцію.

Наші російські партнери – компанія «Аромадон» - в цьому році до свого і так цікавого та насиченого асортименту додали цілу лінійку нових різноманітних за функціональністю продуктів: Унімікси, Мастермікси, Супермікси. І як приклад, най свіжа новинка – функціональна суміш Мастермікс 40 – покращував тіста при виробництві пельменів, вареників, чебуреків та інших подібних виробів.

Наші бельгійські партнери – компанія «Sfinc» - в цьому році розробили декілька дуже цікавих продуктів, адаптованих під українські смаки, які вже завоювали заслужену популярність та успішно продаються для багатьох м’ясоперероблюючих підприємств України. Це комплексні суміші Пелікомбі: Мортадела Віденська, Любітельська Люкс, Делікатес Екстра, Лікарська, Вершкова.

Декілька разів в рік ТД «Технологія Трейд» спільно з закордонними партнерами проводить навчальні та науково-практичны семінари, на яких наші гості можуть поділитися досвідом, дізнатися про новинки, поспілкуватися з провідними спеціалістами європейського ринку інгредієнтів. Цей рік не став винятком. Нами був проведений цілий ряд семінарів в Бельгії, Росії, а також в Данії на заводі «Scanflavour».

- Тема застосування тваринних білків як і раніше актуальна для виробників м’ясної продукції в Україні. Що вартого уваги в плані розкриття даної теми обговорювалося на останньому семінарі компанії Scanflavour?

Відвідування датського семінару «Тваринні білки Pro Gel та Scan Gel. Сучасні тенденції у використанні м’ясопродуктів» стало дуже значною подією для співробітників компанії та її дилерів. Учасники особисто впевнилися у використанні надсучасних технологій при виробництві тваринних білків та повної автоматизації виробництва. Для підтвердження якості наших тваринних білків та їх переваг у порівнянні з аналогами у сучасній лабораторії компанії Scanflavour був проведений порівняльний аналіз білків на еластичність, термостабільність та міцність. Також аналізувалися емульгуючи, жиро- та  вологозв’язуючі здатності, стан білку в готовому продукті. Проводились експерименти з використанням текстурного аналізатора, за допомогою якого наочно та переконливо можна було побачити результати проведених досліджень.

Важливою частиною даного семінару був аналіз конкурентних переваг тваринних білків компанії Scanflavour, серед яких варто відзначити високу якість, конкурентну ціну, високу та різноманітну функціональність, стабільність поставок, ефективну технологічну підтримку, безпеку (продукт не містить ГМО, мікрофлори, алергенів), а також широкий спектр застосування у харчовій промисловості.
За підсумками даного семінару дилери та співробітники компанії ще раз переконалися, що Scanflavour дійсно займає перше місце у світі серед виробників тваринного білку, а наш Торговий Дім «Технологія Трейд» - лідер продажу тваринних білків в Україні.

- Розкажіть про нові продукти компанії, в тому числі презентовані на виставці «INPRODMASH&UPAKOVKA 2012».

У вересні цього року компанія традиційно прийняла участь в 21й Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання та технологій для пакування «INPRODMASH&UPAKOVKA 2012».

В цьому році компанія презентовала не тільки ряд новинок продукції ТМ «Аромадон» (Росія), компанії «Scanflavour» (Данія), «Kremblis» (Літва), з якими ми співпрацюємо тривалий час, але й презентувала на українському ринку продукцію відомих європейських виробників високоякісних інгредієнтів для харчової промисловості компанії «Sfinc» і «Veos Group» (Бельгія), а також стартові культури італійської компанії «Sacco».

Гості стенду мали можливість ознайомитися з різноманітним асортиментом пропонованої продукції, провести дегустацію ковбасних виробів, отримати професійну консультацію наших технологів, а також задати питання іноземним партнерам, які також були присутніми на цій події.

Участь у виставці «INPRODMASH&UPAKOVKA 2012» стала для компанії «ТД «Технологія Трейд» чудовим приводом для зміцнення співробітництва з постійними клієнтами та здобуття нових.

- Які актуальні задачі виробництва Ви вирішуєте зараз?

- Компанія орієнтована на потреби виробника, який для успіху на ринкові має потребу в якісних та високо функціональних продуктах зі збереженням високої економічної ефективності та конкурентоспроможності.

Так, наприклад, останній час для багатьох підприємств галузі стала актуальною задача збільшення відсоткового змісту білку та зменшення кількості вологи в готовій продукції. Ми вирішили цю задачу та готові зпропонувати всім ефективне технологічне рішення! Я вважаю, рішення цієї важливої задачі стане хітом 2013 року. Спільна робота технологів нашої компанії та наших клієнтів дозволить створювати впізнавану та затребувану продукцію з незабутнім смаком, який буде відмінною рисою і, так званою, візитною карткою кожного підприємства.

- Що Ви хотіли б побажати виробникам та всім читачам «МБ» напередодні новорічних свят?

- Напередодні новорічних свят весь колектив компанії «ТД «Технологія Трейд» від всього серця вітає Вас з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим»! Нехай Новий Рік подарує Вам благополуччя, принесе з собою смак нових перемог, впевненість у правильності вибраної цілі та енергію для її досягнення. Приміть від нас побажання миру, добра, щастя та здоров’я! 

<< Назад

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта