Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Весняні пропозиції

Весна завжди асоціюється з пробудженням і сподіваннями на краще. Як обнадійливу новину законодавчого ринку можна розглядати і прийняття в середині березня 2014 р. Постанову "Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на ввезення на територію України тварин, продуктів тваринного походження.. ", яке робить дозвіл на ввезення продукції тваринництва і добавок, що містять тваринні білки, безстроковим. Безліч цікавих пропозицій для роботи у весняному сезоні підготували для виробників галузі та постачальники добавок. Детально про все це читайте в коментарях учасників ринку.

«МБ»: 12 березня 2014р. КМУ прийняв Постанову "Про внесення змін до Порядку видачі дозволу на ввезення на територію України тварин, продуктів тваринного походження..". У тексті документа написано, що «для ввезення в Україну сировини та продукції тваринного походження, які раніше вже завозилася на територію України, дозволу більше отримувати не потрібно». Як ця Постанова КМУ може торкнутися ринку добавок для м'ясної промисловості, наприклад, що містять тваринні білки: і взагалі, добре це чи погано для ринку?

Роман Квашенко

Роман Квашенко, директор компанії "ТОРГОВИЙ ДІМ "ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕЙД"

«Для нашої компанії прийняття цієї постанови особливого значення не має. Ми імпортуємо продукти тваринного походження вже близько 10 років і неодноразово пристосовувалися під змінювані правила гри, так що отримати дозволи на імпорт продукції, коли у тебе все прозоро, ти поставляєш продукцію світового лідера і немає ніяких проблем з документацією, не складало особливих  труднощів.

Для компаній, які змушені були приховувати наявність продуктів тваринного походження у своїх інгредієнтах, можливо, скасування дозволів на імпорт полегшить процес імпорту продукції, дозволить перейти в інший митний код або ж дозволить наносити на етикетку більш правдиву інформацію. Але, в цілому, думаю, на обсяг імпорту і на структуру ринку подібних інгредієнтів прийняття Постанови не  вплине».   

«МБ»: З настанням тепла актуалізуються питання: рішень для напівфабрикатів, грилевых ковбасок і ін. продуктів «пикникового» сезону», і звичайно ж інгредієнтів, що володіють консервуючою дією, барвників та ін Розкажіть, будь ласка, про актуальні пропозиції Вашої компанії для виробників м'ясної продукції на сьогоднішній день. Що б Ви хотіли побажати всім своїм клієнтам і всім читачам «МБ» у переддень Великодніх свят? 

Олександр Глущенко

Олександр Глущенко, комерційний директор "ТОРГОВИЙ ДІМ "ТЕХНОЛОГІЯ ТРЕЙД"

«З настанням тепла актуальними стають такі продукти: шашлик свинячий, крило куряче, окорочок курячий, філе або грудка куряча та ін. При виробництві даних видів продуктів використовуються дві категорії добавок: зв’язуючі вологу та смако-ароматичні .

Для виробництва напівфабрикатів із свинини або курки компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» пропонує наступні види харчових добавок: 

  • зв’язуючі вологу: «Кутер-Дон 1» компанії «Аромадон» (Росія) - спеціально підібрана комбінація фосфатів, добре розчинних у розсолах, «Кутер-Дон 4» («Аромадон», Росія) - спеціально підібрана комбінація фосфатів плюс волого утримуючі агенти (гідроколоїд), тваринні білки компанії «Scanflavour» (Данія): «Скан Гель ДІ-95» та «Про Гель ДІ-95»; 
  • смако-ароматичні: маринади компанії «Аромадон» (Росія): «Унімікс К 11», «Унімікс К 12», «Унімікс К 13», «Унімікс К 14», «Унімікс К 15». Всі перераховані маринади є сухими. З цих маринадів легко можна отримати рідкий маринад в наступному співвідношенні: 1 : 1 : 3 (маринад : олія : вода). До складу даних маринадів входять наступні компоненти: суміші натуральних спецій, підсилювач м'ясного смаку, вологоутримуючі компоненти і консервант. Крім маринадів, наша компанія пропонує серію кулінарних приправ під назвою «Донари 1-60» («Аромадон») (суміші натуральних спецій грубого помелу), що відрізняються один від одного кольоровою гамою і відповідно смаком, які можуть задовольнити будь-які потреби клієнта, а також екстракти натуральних прянощів компанії «Аромадон» (Росія): перець чорний, перець екстра, перець духмяний, мускатний горіх, кардамон, коріандр, гірчиця та ін.

При виробництві грильових ковбасок компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» пропонує наступні види харчових добавок:

  • вологоутримуючі добавки: «Кутер-Дон 3» і «Кутер-Дон 10» («Аромадон», Росія) - функціональні добавки для ковбасок з великим вмістом жирної сировини, «Аромікс 65» («Аромадон», Росія), «Унібак СТ» компанії «Hydrosol» (Німеччина) і «Маринад ковбаса» компанії Sfinc (Бельгія) - комплексні препарати, які володіють високими волого- і жирозв’язуючими властивостями, що дозволяє виробляти продукти економ класу високої якості;
  • смако-ароматичні добавки: «Свинина», «Бекон», «Курка», «Салямі» компанії «Аромадон» (Росія), «Аромат PR», «Аромат RBF», «Аромат HAM 100» компанії Sfinc (Бельгія), «Унімікс В29» («Аромадон», Росія), «Унімікс В1» («Аромадон», Росія). Дані добавки надають готовому продукту оригінальний і неповторний смак і ефективно працюють в продуктах економ класу.

При виробництві напівфабрикатів і грильових ковбасок дуже важливим чинником є продовження терміну придатності даних продуктів. Для ефективного вирішення даної задачі компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» пропонує використовувати такі харчові добавки:

  • «Foodsafety KL» («Sfinc», Бельгія) - до складу даного продукту входять консерванти та антиоксиданти, що дозволяє забезпечити тривалий термін зберігання, а також забезпечити стабільне кольороутворення готового продукту протягом усього терміну зберігання;
  • «Кутер-Дон 6» («Аромадон», Росія) - консервант, який забезпечує тривалі терміни зберігання продуктів, особливо ефективний у грильових ковбасках економ класу; 
  • «Кутер-Дон 5» («Аромадон», Росія) - антиоксидант, який дозволяє ефективно боротися із сторонніми запахами в продуктах економ класу.
  • Компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» також пропонує нашим клієнтам натуральні барвники: «Vepro 70 Color» компанії «Veos» (Бельгія) - свинячі білки альбуміну і глобуліну і «Мастермікс 10» («Аромадон», Росія) - натуральний кармін. Дані барвники високо оцінені багатьма м'ясопереробними підприємствами України. 

У переддень Великодніх свят компанія «Торговий дім «Технологія Трейд» бажає всім своїм клієнтам і всім читачам «МБ» фінансового благополуччя, досягнення нових успіхів у нашій нелегкій праці, стати справжніми патріотами нашої країни.

<< Назад

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта