Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співпраця з університетами

працевлаштування випускників у сфері харчової промисловостіКомпанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» дуже зацікавлена ​​в добре підготовлених випускниках у сфері харчової промисловості, які в майбутньому стануть справжніми фахівцями своєї справи. У зв'язку з цим ми ведемо активну співпрацю з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, регулярно проводимо зустрічі зі студентами, у тому числі і випускниками магістратури. Технологи компанії, з метою дати молодим людям більше знань та інформації, діляться багаторічним досвідом у сфері виробництва продуктів і харчових інгредієнтів.

9 вересня 2015 директор ТОВ «Торговий Дім «Технологія Трейд» Квашенко Роман Михайлович і директор з продажу зустріч з магістрами 2-го курсу навчання факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПКдатської компанії-партнера «Scanflavour AS» Хайні Остергаард зустрілися з магістрами 2-го курсу навчання факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, які виступили зі звітними матеріалами про проведення комплексних досліджень в рамках магістерських робіт. Були представлені такі теми, як «Удосконалення технології натуральних напівфабрикатів в маринаді», «Удосконалення технології варених ковбас з використанням тваринних білків», «Використання багатофункціональних розсолів при виробництві реструктурованих м'ясних виробів» та ін. Варто відзначити, що всі презентації та виступи студентів проводилися виключно англійською мовою.

презентація сучасного електроактиватора водиДля того, щоб у студентів було більше можливостей проводити свої дослідження, компанія «Торговий Дім «Технологія Трейд» презентувала університету сучасний електроактиватор води.

Під кінець зустрічі відбулася невелика екскурсія по навчальним лабораторіям факультету, де гостям були представлені технології та методи, якими студенти користуються при навчанні.

Хочемо подякувати всім, хто брав участь в організації та проведенні даного заходу, і сподіваємося на швидкі, не менш результативні та цікаві зустрічі! 

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта