Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Співпраця з університетами

животные белкиКомпанія «Торговий дім «Технологія Трейд» продовжує плідну співпрацю з Національним університетом біоресурсів і природокористування з тим, щоб заохотити молоде покоління до наукової діяльності у сфері харчової промисловості та технологій і на власному досвіді показати, що ґрунтовні знання – це запорука успішного майбутнього і кар’єри, зокрема.

За результатами конкурсу дипломних робіт компанія надала можливість Дерегузовій Дар’ї Станіславівні, випускниці НУБІП, отримати безцінний досвід в рамках програми стажування, стати частиною дружнього колективу, попрацювати пліч-о-пліч із справжніми фахівцями в галузі.

Компания «Торговый Дом «Технология Трейд»Разом з технологами компанії «ТД «Технологія Трейд» вона матиме змогу відвідати провідні заводи з виробництва м’ясної продукції, а отже – побачити технологічний процес зсередини, а також взяти участь в низці семінарів і виставок в галузі харчової промисловості, в тому числі і закордонних. Вітаємо Дар’ю і бажаємо їй професійних успіхів!


Слідкуйте за нашими подальшими проектами в рамках співпраці з вищими навчальними закладами!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта