Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«МАЙСТЕР-КЛАС» у виробничих умовах ковбасного цеху ВП НУБіП України

22 березня 2016 року компанія «Торговий Дім «Технолгія Трейд» за ініціативи та активної підтримки декана факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, професора Баль-Прилипко Л.В., виступила організатором «майстер–класу» для магістрів факультету НУБіП України в виробничих умовах ковбасного цеху.

сотрудничество с университетамиВП НУБіП України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка» - сучасне господарство, що технологічно пов'язане з навчальним процесом у системі підготовки спеціалістів сільського господарства та інших галузей агропромислового комплексу та створене з метою практичного навчання студентів, здійснення виробничої діяльності та проведення наукових досліджень; впровадження наукових розробок у різних галузях сільського господарства; переробки і реалізації продукції тваринництва; надання послуг, виконання робіт, здійснення некомерційної діяльності, спрямованої на досягнення економічних, соціальних та інших результатів; здійснення заходів щодо охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів.

Забезпечення високої якості та безпечності харчових продуктів – пріоритетна задача для усіх галузей харчової промисловості, вирішити яку можна за допомогою сучасних підходів, які продемонстрував директор по інноваціям компанії «Торговий Дім «Технолгія Трейд», професійний технолог, майстер своєї справи – Олександр Веніамінович Глущенко.

Компания «Торговый Дом «Технология Трейд»Магістри дізнались на практиці про поняття керованого перетворення в сировині під дією біологічних агентів. Практично вивчали взаємозв'язок між будовою, складом, кількістю та властивостями складових сировини та готових продуктів; обґрунтовували нові і вдосконалювали традиційні технології задля розширення асортименту та створення принципово нової продукції, що має гарантовані показники якості протягом визначеного терміну зберігання та бездоганну безпечність.


Компанія «Торговий Дім «Технолгія Трейд» є активним членом Ради роботодавців факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК і протягом останніх трьох років реалізує спільні проекти з підтримки освіти студентів, за результатами яких працевлаштовують випускників як в Україні, так і в інноваційних лабораторіях закордонних компаній-партенрів на стажування, для створення сучасних інгредієнтів, композицій, добавок для харчової промисловості.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта