Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IFFA 2016

IFFA 2016 Inprodmash & Upakovka 2012 Inprodmash & Upakovka 2011
Inprodmash & Upakovka 2010 Inprodmash & Upakovka 2009 Inprodmash & Upakovka 2008

IFFA - виставка номер один в м'ясній промисловості і, з огляду на те, що вона проходить раз на три роки, вона як завжди вражає своїми масштабами, представленими досягненнями в галузі м'ясопереробного виробництва та організацією заходу.
Виставка має ключове значення для виробників і дистриб'юторів м'ясних виробів, виробників профільного обладнання і великих інвесторів. Безумовно, ми дуже задоволені кількістю гостей, які відвідали стенди наших партнерів, де ми провели багато переговорів з потенційними клієнтами. Сподіваємося, що більшість контактів призведе до укладання контрактів на поставку продукції, що імпортується нами. Також було дуже приємно побачити на виставці наших постійних клієнтів, з якими ми співпрацюємо вже багато років.

Виставка IIFA 2016Що стосується наших партнерів, вони виділялися серед більшості своїм високим рівнем організації та увагою до кожного клієнта. Це найважливіша інноваційна платформа галузі, а також єдина міжнародна виставка, що спеціалізується виключно на пропозиції для м'ясної промисловості. Багато виробників з Німеччини та інших країн розробляють свої новітні вироби таким чином, щоб вперше продемонструвати їх саме на виставці IFFA. Можна без перебільшення сказати, що для м'ясопереробних, торгівельних і ремісничих підприємств IFFA є обов'язковим до відвідування виставковим заходом.

Бельгійський постачальник смако-ароматичних рішень Solina представила нову концепцію для продуктів швидкого харчування, за допомогою якої вони хотіли висловити свою філософію і свої бізнес-ідеї для ринку харчової промисловості. Нагадаємо, що Solina Group є міжнародною компанією з необмеженими можливостями в харчовій промисловості і має широку лінійку продуктів з можливістю індивідуальних рішень.

Виробник стабілізаторів для харчових продуктів компанія Hydrosol (Німеччина), глибоко розуміючи існуючі та майбутні потреби ринку, представила такі продукти, як стабілізатор для ковбас і сосисок, які скорочують витрати у виробництві готових страв, не втрачаючи при цьому високу якість продукції, що випускається.

Виставка IIFA 2016Варто також відзначити виробника тваринного білка ТМ Scanflavour (Данія), який презентував на виставці новий натуральний тваринний білок, який ідеально підходить для ін'єктування свіжого м'яса, покращує консистенцію і володіє високими вологозв’язуючими властивостями.

Компанії Veos і Аромадон також продемонстрували свої інноваційні технології і ультрасучасні рішення по всіх ділянках технологічного процесу переробки м'яса.

Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що виставка «IFFA» за 22 роки проведення по праву заслужила серед професіоналів репутацію унікальної бізнес-платформи, що дає орієнтири для розвитку галузі м'ясної промисловості.

Команда Торгового дому «Технологія Трейд» висловлює глибоку подяку партнерам за можливість поспілкуватися з клієнтами, а також дякує клієнтам за приділений їм час і сподівається на плідну співпрацю у майбутньому.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта