Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inprodmash & Upakovka 2012

IFFA 2016 Inprodmash & Upakovka 2012 Inprodmash & Upakovka 2011
Inprodmash & Upakovka 2010 Inprodmash & Upakovka 2009 Inprodmash & Upakovka 2008

З 11 по 14 вересня Міжнародний Виставковий Центр в черговий раз зібрав експонентів та відвідувачів щорічної виставки «Inprodmash & Upakovka», постійним учасником якої є «Торговий дім «Технологія Трейд».

В цьому році наша компанія презентувала не тільки продукти, що закріпилися на українському ринку, - функціональні та комплексні суміші ТМ«Аромадон» (Росія), тваринний білок компанії “Scanflavour” (Данія), емульсію для обмакування ковбас “Kremblis” (Литва), комплексні та функціональні суміші і аромати “Sfinc”, функціональні тваринні протеїни “Veos Group” (Бельгія), з якими ми співпрацюємо довгий час, але й представила продукцію виробника стартових культур та плісняви “Sacco” (Італія).

выставка Inprodmash & Upakovka 2012 выставка Inprodmash & Upakovka 2012 в Киеве

Відвідувачі стенду мали можливість ознайомитись з різноманітним асортиментом продукції, провести дегустацію ковбасних виробів імпортного виробництва, отримати професійну консультацію наших менеджерів-технологів,  а також задати питання іноземним партнерам, котрі також були присутні  на цьому заході. 

Жоден з відвідувачів не залишився без уваги співробітників компанії. Усі присутні не тільки отримали необхідний досвід в сфері технологій виробництва, а й мали можливість поспілкуватися за вечерею в неформальній обстановці в одному з кращих ресторанів Києва.

выставка Inprodmash & Upakovka 2012 выставка Inprodmash & Upakovka 2012 отчет

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що участь у виставці «Inprodmash & Upakovka 2012» стало для компанії «ТД «Технологія Трейд» прекрасним приводом для зміцнення співробітництва з постійними клієнтами та набуття нових.

Співробітники компанії «Торговий дім «Технологія Трейд» виражають вдячність нашим гостям та іноземним партнерам за відвідування нашого стенду на 21-й Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання та технологій для харчової промисловості та 13-й Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання і технологій для упаковки «INPRODMASH & UPAKOVKA 2012». Зокрема, керівнику з продажів по країнам СНД Heini Østergaard (Данія), першому заступнику директора Шубову Леоніду (Росія), директору Valdas Ruseckas (Литва), менеджеру-технологу Slawomir Szczepaniak (Бельгія), керівнику з експорту Jo Verheye (Бельгія), головному технологу Peter Vanfleteren (Бельгія), а також технологу Lone Andersen (Італія).

До зустрічі в наступному році!

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта