Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inprodmash & Upakovka 2008

IFFA 2016 Inprodmash & Upakovka 2012 Inprodmash & Upakovka 2011
Inprodmash & Upakovka 2010 Inprodmash & Upakovka 2009 Inprodmash & Upakovka 2008

Компанія «ТД «Технологія Трейд» є постійним учасником виставок, таких як міжнародна спеціалізована виставка  «INPRODMASH & UPAKOVKA» і «УкрМ`ясоМолПром». В цих заходах приймають участь првідні компанії з Украіни, Росії, Білорусії, США, Іспанії та інших країн.

Спеціалізована виставка INPRODMASH & UPAKOVKA 2008

представлення продуктів в області м`ясопереробки

З 9 по 12 вересня у Києві, в Міжнародному виставковому центрі відбулась 18 міжнародна спеціалізована виставка  «INPRODMASH & UPAKOVKA 2008», де ТОВ «ТД «Технологія Трейд» презентувала останні досягнення в області м`ясопереробки: функціональні і комплексні суміші «Аромікс» для ковбасних виробів і шинки, смакоароматичні домішки, емульгатори, барвники, фосфати, гідроколоїди, тваринний білок Pro Gel (Scanflavour, Данія).

м’ясопереробна промисловість

інгредієнти для харчової промисловості

В виставці «INPRODMASH & UPAKOVKA 2008» також прийняли участь ділові партнери «ТД «Технологія Трейд»: компанія-виробник харчових інгредієнтів Аромадон (Росія) і провідний європейський  виробник тваринного білку- компанія Scanflavour (Данія).

В процесі роботи міжнародного форуму, провідні виробники м’ясної галузі поділились інформацією стосовно новинок м’ясопереробної промисловості. Виставка стала основою для подальшої перспективної співпраці виробників обладнання, інгредієнтів і готової продукції.

Спеціалізована виставка INPRODMASH & UPAKOVKA 2008 в Києві

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта