Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inprodmash & Upakovka 2010

IFFA 2016 Inprodmash & Upakovka 2012 Inprodmash & Upakovka 2011
Inprodmash & Upakovka 2010 Inprodmash & Upakovka 2009 Inprodmash & Upakovka 2008

З 14 по 17 вересняя 2010 року Міжнародний виставковий центр в Києві зібрав усіх спеціалістів м’ясної промисловості на черговій найбільшій виставці «INPRODMASH & UPAKOVKA’2010».

Компанія «ТД «Технологія Трейд» регулярно бере участь в цій виставці, котра служить не тільки підсумком річної роботи учасників і відвідувачів виставки. Подібні заходи – засіб спілкування, зустрічей і переговорів стосовно ситуації на ринку м’ясопродуктів, інгредієнтів, обладнання і упаковки для харчової промисловості.  

Виставка Inprodmash & Upakovka 2010 інгредієнти для харчової промисловості

Виставка – це  прекрасна можливість розкрити потенціал фірми в повній мірі, саме тут є можливість зустрітись з партнерами і клієнтами компанії і в невимушених умовах обговорити плани розвитку компанії.

В виставці  «INPRODMASH & UPAKOVKA 2010» також прийняли участь ділові партнери «ТД  «Технології Трейд»: компанія-виробник харчових інгредієнтів Аромадон (Росія) і провідний європейський виробник тваринного білку - компанія Scanflavour (Данія).

смакоароматичні домішки, функціональні і комплексні суміші Унімікс, Мастермікс, Супермікс

В цьому році наша компанія презентувала ряд новинок, серед яких особливо необхідно відмітити смакоароматичні домішки, функціональні і комплексні суміші «Унімікс», «Мастермікс», «Супермікс».

На нашому стенді клієнт завжди може зустрітись з нашими закордонними партнерами, обговорити моменти, які їх цікавлять, задати питання, отримати інформацію стосовно товару і технологіях, як то кажуть, з перших рук. Для цього група технологів і менеджерів забезпечили індивідуальну роботу з клієнтами всіх регіонів України і інформували їх стосовно всіх новинок, підготованих до нового сезону.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта