Специи и ингредиенты ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Roeper
Спеції та інгредієнти ТМ Red Arrow
Спеції та інгредієнти ТМ Ingredion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inprodmash & Upakovka 2011

IFFA 2016 Inprodmash & Upakovka 2012 Inprodmash & Upakovka 2011
Inprodmash & Upakovka 2010 Inprodmash & Upakovka 2009 Inprodmash & Upakovka 2008

Співробітники компанії «ТД «Технологія Трейд» і наші закордонні партнери виражають вдячність за відвідання нашого стенду на 20-й Міжнародній спеціалізованій виставці обладнання і технологій для харчової промисловості і 12-й Міжнародній спеціалізованній виставці обладнання і технологій для для упаковки «INPRODMASH & UPAKOVKA».

Виставка Inprodmash & Upakovka 2011 технології для харчової промисловості

В цьому році компанія презентувала не тільки ряд новинок продукції ТМ «Аромадон» (Росія), компанії “Scanflavour a/s” (Данія), Kremblis (Литва), з якими ми співпрацюємо протягом тривалого часу, але й представила на українському ринку продукцію відомих європейських виробників високоякісних інгредієнтів для харчової промисловості компанії Sfinc и Veos Group (Бельгія).

презентація новинок продукції ТМ Аромадон Inprodmash & Upakovka 2011

Відвідувачі нашого стенду мали можливість зустрітись з нашими зарубіжними партнерами, обговорити питання, які їх цікавлять, а також провести дегустацію ковбасних виробів з описом рецептур процесу приготування.

Ні один відвідувач не залишився без уваги співробітників компанії. Усі присутні отримали не тільки необхідну консультацію стосовно продукції та технології виробництва, а й мали можливість поспілкуватись з співробітниками компанії в неформальній обстановці на вечері на комфортабельному двопалубному теплоході «Срібний Бриз», де обговорили перспективні плани співпраці, насолодились вечірнім краєвидом Києва, отримали задоволення від затишної атмосфери і активної розважальної програми.

Яндекс.Метрика G Analytics
site was created by изготовление сайта